۱۳۹۰ خرداد ۲۱, شنبه

خانوم شیرین عبادی، زورتان به اسم میدان امام خمینی نمیرسد! به پارک لاله بند کرده‌اید!؟

خانوم شیرین عبادی، زورتان به اسم میدان امام خمینی نمیرسد! به پارک لاله بند کرده‌اید!؟ اگر واقعا می‌خواهید پیشنهاد کنید، اسم یکی‌ از این قاتلان را از میادینجدید بردارند و اسم هاله شهیدمان را بگذارند، نه پارک لاله را!

۲ نظر:

 1. سلام

  این " صالحات " را باز نکنید، که برنامه ای دارد برای نفوذ در کامپیتوتر شما و دزدیدن اطلاعات شما.

  ناشناس دوم

  پاسخحذف
 2. درود بر شیران بیشه آریا، فرزندان کوروش کبیر، یاران آریابرزن، هم پیمانان بابک خرمدین و شما سپیددلان سبزپوش. حال که سران خونخوار رژیم، آنانکه روی نرُون، فرعون، هیتلر و صدام را سپید کردند، قدمی ازقساوت خود برنمیدارند، راهی جز دست زدن به عملیات مقابل بمثل چریکی و پارتی زانی است. مزدوران رژیم با ایجاد رُعب، وحشت و ترور سعی در ایجاد خلل در اراده ما مردم داغدیده و ستمکشیده دارد. گرچه سیل دستگری واعدامها نه تنها کوچکترین اثری دراراده ما نگذاشته و ما را مصممتراز هرزمان برای سرنگونی این رژیم ددمنش کرده، اینک زمان آن رسیده که طعم و رعب و وحشت را به این سگان وحشی و خانواده شان چشانده. این مزدوران زر خرید تنها بعد ازچند عملیات چریکی و حتی انتحاری لحظه ای دوام نخواهند آورد. دلاوری یک جوان ازخود گذشته در تونس آتش غیر قابل مهارانقلاب مردمی را در جهان عرب به ارمغان آورد.
  ما هرگز طرفدار خشونت ویا مبارزه مسلحانه نبوده ایم. اما راهی دیگر برایمان نماده. تنها با خشونت و مقابله به مثل میتوان این رژیم را در اندک مدتی بزانوی ذلالت در آورد. هیچگاه فراموش نکنید ما برای آزادی سرزمین ایران وآرامش فرزندانمان میجنگیم وآنان برای مشتی زر. ما باید به هر طریقی وبا هر سلاح سرد یا گرم از خود و سرزمیمان دفاع کنیم. ایرانی آزاد حق هر ایرانیست. ما پیروزی

  پاسخحذف