۱۳۹۰ آبان ۶, جمعه

آقای واحدی! صحبت‌های شما بوی خیانت میدهد!حالا شما هم مجوز صادر می‌کنید! و می‌خواهید که جیمی کارتر واسطه بشود!؟ برای انتخابات آزاد!؟ وای بر شما و وای بر ما! حالا متوجه میشوم چرا به آمریکا تشریف برده‌اید! کمی‌ به خود آیید، با این صحبت‌های اخیرتان ما را غافلگیر کردید! حقارت تا این حد!؟ وقتی‌ این رژیم برود احتیاج به جیمی کارتر نیست آقای واحدی! مگر اینکه شما بخواهید که همین جمهوری اسلامی بماند! ۳۳ سال خوردید، کشتید، حال تجویز می‌کنید که اپوزیسیون اشکالی‌ ندارد که با آمریکا رابطه برقرار بکند! عجب فرافکنی‌های می‌کنید شما! از کیسهٔ خلیفه می‌بخشید!!؟ آیا شیخ شما هم هم باور شماست!؟

آقای واحدی! شما اصلا مصدق را می‌شناسید که بود! و یا تاریخ مبارزاتی شما با موسوی و کروبی شروع میشود و خاتمه می‌یابد!؟ شما میبایست از این حرفهای خود احساس ندامت بکنید اگر کمی‌ خون ایرانی‌ در رگِ شماست. استقلال یعنی‌ هیچ و پوچ!؟ نکند شما هم به دهکده جهانی‌ باور دارید، آن هم به سرکردگی آمریکا و انگلیس و اروپا!

در اندیشه شما خارجی‌ را ارباب می‌دانید و ملت ایران را نوکر !!آقای واحدی، این است ملیت شما!، ایرانی‌ بودن شما!؟ شرم آور است

آیا واقعا هنوز سخنگوی کروبی هستید!؟ جواب بدهید

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر