۱۳۹۰ آبان ۳, سه‌شنبه

آقایان شما نمیتوانید رفسنجانی‌ را دمکرات و دلسوز و جمهوری خواه و عدالت خواه جلوه دهیدکسانی‌ اصرار دارند که بعد از سخنان دیکتاتور خامنه‌ای، آقای رفسنجانی مخترع و سازندهِ خامنه‌ای را، مظلوم و دلسوز و عدالت خواه و جمهوری خواه جلو بدهند. آقای رفسنجانی‌ ابداع کنندِ ولایت فقیهِ آقای خامنه‌ای، که خمینی را شاه و بعد از او خود را شاه، و بعد خامنه‌ای را شاه خواند! حالا به فکر جمهوری افتاده است!؟ از کی‌ تا به حال ولایت فقیه احترام به "جمهور مردم" گذاشته که این، دفعه دوم آن باشد!!؟ این ادعای بسیار سبک و بیمزه آقای رفسنجانی‌ بسیار خنده آور و مشمئز کننده است! که آقای رفسنجانی‌ طرفدار "جمهورِ مردم" باشد. آیا رفسنجانی‌ واقعا یک ملت را بیشعور میداند که چنین فرا فکنیهایی می‌کند!؟ کدام جمهور! کدام قانونِ اساسی!؟ چرا ایشان اگر واقعا دست از جنایت برداشته و میخواهند به اصطلاح! به جمهورِ مردم فکر بکنند! ولایت فقیه را نشانه نمیگیرند!؟ آقای رفسنجانی‌، شما و همدستان جنایتکارتان کور خواند ا‌ید.شما طرفدار پر و پاقرص ولایت فقیه بوده و هستید! دست از تملق گویی، و دروغ گوی و تزویر بردارید! شما نه طرفدار "جمهور مردم" و نه طرفدار آزادی و استقلال نیستید! تزویر و درویی تا کجا!؟

از دست انداختن مردمِ ایران دست بردارید! به نفع شماست که به نوکری قدرت ولایت فقیه ادامه بدهید که سنگین تر است. حنای تزویر و مکاری شما دگر رنگی‌ ندارد. بروید پی‌ کارتان بگذارید این ملت کمی‌ زندگی‌ بکنند. عمر زالو‌های قدرت به پایان رسیده است . کمی‌ شرم کنید

۱ نظر:

  1. هر چه حقه بازی و کلاه برداری سیاسی ست زیر سر همین رفسنجانی خبیثه.بعد از جنگ حقیه حذف پست نخست وزیری و ولایت مطلقه فقیه را بکار برد و حالا حقه جدید یعنی حذف مجمع تشخیص و ریاست جمهوری،در واقع این شارلاتان سیاسی میخواهد هرم قدر ت همیشه به نفعش باشد.خامنه ای هم از خدا خواسته.

    پاسخحذف