۱۳۸۹ بهمن ۵, سه‌شنبه

کاریکاتور - موسوی رو آب برد جنبش رو خواب برد؟ یا موسوی رو خواب برد جنبش رو آب برد؟


برای بهتر دیدن روی عکس کلیک کنید

موسوی رو آب برد جنبش رو خواب برد؟یا موسوی رو خواب برد جنبش رو آب برد؟

کدومش!؟ یا اینکه جفتشونو خواب برد!!! یا اینکه اصلا بین این دو تا رابطه یی نیست!!؟


۱۲ نظر:

 1. هر دو تاشون رو شاش برد

  پاسخحذف
 2. بله دنبال کسی که به اصل نظام پایبند است همین هم می شود.
  ازادی در ایران با این نظام هرگز امکان ندارد.

  پاسخحذف
 3. به کوری چشم دشمنان مردم، موسوی یکی از عزیزترین و با درایت ترین همراهان جنبش سبز است وتو هم از قرار معلوم یااز آن ساندیسخورهای پست و مزدور هستی که تظاهر به اهل جنبش بودن و سبز بودن میکنی، یا از آن تندروهای ترسو و بیخاصیت هستی یا شایدم فقط یک آدم پرحرف سطحی، بی وجود و پر مدعا! ولی مطمئن باش که سمپاشی های امثال توعلیه موسوی بیفایده است و روز بروز محبوبیت و حقانیت موسوی بین مردم ایران بیشتر میشود.

  پاسخحذف
 4. خدمت اون افرادی که خودشون رو فدای شخص یا فدای خدمت اون افرادی که خودشون رو فدای شخص یا فدای عقیده ننگین و غیر انسانی میکنن و اینجور مثل اون شخصی که نظر شنیع خودش رو در مورد اکثریت قریب به اتفاق یه ملت به این شکل ابراز داشته خواستم بگم که قضیه ولایت فقیه و یا دیکتاتوری کردن در هر چهارچوب و هر روش و هر اسمی محکوم به شکست اونم در قرن 21 و بهتره با عقلانیت بیشتر در همه امور خودمون همگام کنیم با بقیه ملت در رسیدن به خواسته های انسانی جنبش ملی
  به امید ایرانی آباد و آزاد

  پاسخحذف
 5. همونایی که این ناشناس بالاسری گفت..یک کم مودب ترش.
  "تو هم از قرار معلوم یااز آن...."

  پاسخحذف
 6. جنبش سبز ایرانی مال همه ما مردمه که دموکراسی میخوایم ؛ و جزء اموال موسوی نیست ؛ موسوی هم مثل خاتمی سال 78 عمل کرد؛ زدن ؛ کشتن یا بردنمون فقط نگاه کرد و خوابید ؛ 11 هزار نفر رو سال 65 تا 67 اعدام کردن همه دیدن , خوندن یا از بررگتر ها که دیدن شنیدن ؛ موسوی میگه خبر نداشتم که بدون شک داره دروغ میگه ؛ انتقاد و نقد از طرف مردم جنبش باید به همه وارد باشه حتی به موسوی و کروبی و خاتمی . کروبی به خاطر افشاگری هاش بهتر عمل کرده طرفداری کروبی رو نمیکنم) ولی به نظر من هیچکدوم از این سه نفر شرایط رهبری جنبش رو ندارن من آلترنتیو ی چون مجید توکلی یا بهشتی رو بیشتر قبول دارم

  پاسخحذف
 7. خیلی جالبن مردم ایران موسوی دو ساله داره مبارزه می کنه خواهرزاده اش رو کشتن 24 ساعت آذارش می دن از خونه نمی تونه بیاد بیرون همسرش رو کتک زدن هنوز سره حرفش هست و یک قدم عقب نرفته بلکه جلوترم اومده می گه ممکنه اشتباه کنه می گه یکی هست مثل بقیه و رهبر نیست از خیلیا هم بیشتر هزینه دلده اونوقت یکسری اراذل که یک قدم هم بر نداشتن یک خار هم تو پاشون نرفته می گن لنگش کن زمان مصدق هم همین بود واقعا اصلا ایم مردم ارزشش رو ندارن که براشون مبارزه کرد حیف موسوی و کروبی که اینقدر هزینه کردن

  پاسخحذف
 8. پیشنهادی موثر برای ۲۲ بهمن برای کسانی‌ که به هر دلیلی‌ نمیتوانند در راهپیمایی سبز شرکت کنند . می‌توان با تهیه بادکنک‌های سبز رنگ و پرکردن آنها با گاز هلیوم (و یا گاز خانگی در صورت رعایت احتیاط) و به هوا فرستادن آنها در زمانی‌ مشخص ندای جنبش سبز را به مسالمت آمیز‌ترین و بی خطر‌ترین وجه نشان داد. می‌توان این کار را بین ساعت ۱۱ صبح تا ۱۲ ظهر روز ۲۲ بهمن انجام داد و در صورت کمبود بادکنک به رنگ سبز میتوانید از اسپری سبز جهت رنگ نمودن بادکنک‌های به رنگهای دیگر استفاده کنید. نکتهٔ مهم اینست که بادکنک تا ارتفاع قابل دید از نقاط مختلف شهر، بالا رود. و اما فواید این کار:

  ۱- یک حرکت اعتراضی بی‌ سرو صدا است. همچون تظاهرات سکوت بعد از انتخابات.

  ۲- هیچگونه خطری متوجه انجام دهنده نخواهد شد. و کسانی‌ که به هر دلیل از حضور در تظاهرات تا کنون معذور بودند به راحتی میتوانند حتی از حیاط منزل خود ‌ در این حرکت شرکت کنند.

  ۳- حکومت هیچ بهانه‌ا‌ی برای متهم کردن جنبش سبزبه خشونت نخواهد داشت.

  ۴- خط بطلان بر ادعای واهی حکومت مبنی بر اینکه طرفداران جنبش سبز تعداد قلیلی هستند خواهد کشید و مشاهده میلیونی بادکنک‌های سبز در آسمان شهر آنها را به وحشت خواهد انداخت.

  ۵- همهٔ مردم از تمام نقاط شهر میتوانند شرکت کنند و به دلیل همین گستردگی, قدرت هرگونه عکس العملی از نیروهای دولت کودتا سلب خواهد شد.

  ۶- می‌توان بر روی بادکنک‌ها شعار نویسی هم انجام داد.

  ۷- همهٔ خبرنگاران داخلی‌ و خارجی‌ براحتی قادر به پوشش این واقعه خواهند بود.

  همانگونه که ذکر شد این حرکت به عنوان یک حرکت پشتیبانی‌ برای تظاهرات مردمی جنبش سبز در خیابانها می‌باشد و قابل اجرا در تمامی‌ شهر‌های ایران عزیز خواهد بود. لطفا در ارسال این مطلب به دوستان خود ما را همیاری کنید.
  پس وعدهٔ ما ۲۲ بهمن از ساعت ۱۱ صبح الی‌ ۱۲ ظهر

  پاسخحذف
 9. نظر به صحبت های دوستان وطن پرستم و پیرو صحب های دوستی که از احانت به آقای موسوی خشمگین شده اند ، عرض میکنم حقیقت اینه که موسوی و رای به موسوی برای همه ما بهانه ای بود برای اعتراض و آزادی و همه ما و هم چنین شما این رو میدونین که سکوت های بیش از حد موسوی و همچنین جناب آقای خاتمی فرستی شد برای انقلاب که پای سست شده خودشو دوباره محکم کنه من تو و همه ما که جنگیدیم و کتک خوردیم امیدمون به حرکت اونا بود . و باید قبول کرد که این سکوت در مقابل کشتار دوستان ما خیلی بیجا بود ما درد زیادی کشیدیم دوستانمون و عزیزانوم رو از دست دادیم توقع همچین سکوتیو نداریم .

  پاسخحذف
 10. يك سوال فني مطالبتون روخوندم خيلي عالي بود اما
  چرا آدما وقتي به هم ميگن دروغ ميگن ، ولي وقتي به قاضي ميرن راستشو ، ولي شايد آقاي موسوي راستشو بگه ،
  آقا من وشما با هم همسن وساليم باهم خيلي جا ها بوديم
  يادم مياد يك روزي به شما بزرگواري گفت دستت رو از دست شيطان بكش بيرون ، وهمينطور يادم مياد رفتي از اون روز رفتي پشت كردي به ملت ، به مردم ، به امام كه بارها گفتي من فرزند انقلابم ، توروجان زهرا راستشوبگو كجابودي تواين سي سال كه حالا شدي ...... راستي ميدونم چي ميخواي بگي ولي اينو بون دروغ بگي روسوات ميكنم ..... سيد كبود

  پاسخحذف
 11. ملت ایران خواب خوابن
  البت دست خودشون هم نیس
  با این رسانه ها و این روزنامه و تلویزیونی که دولتیه و واقعیت ها رو بیان نمیکنه
  مردم ما جراتشم ندارن
  چون اگه بلند شن تظاهرات کنن حرکتی کنن
  با گلوله طرفن.به خانوادشون تجاوز میشه نابود میشن
  بر اندازی این نظام یه جنبش خیلی خیلی بزرگ میخاد
  به امید اون روز
  کاش زنده باشم و اون روزو ببینم

  پاسخحذف