۱۳۹۰ خرداد ۱۶, دوشنبه

روباه رژیم، رفسنجانی‌: از دیدن زندان حالت غم به من دست میدهد، چون خودم زندانی کشیده‌ام

برای مشاهده بهتر روی عکس کلیک کنید
رفسنجانی‌: در سال‌های اول پیروزی در ایام عید بود که آیت‌الله موسوی اردبیلی به من گفت به شمال برویم، جایی داریم دو، سه روز استراحت کنیم. ما را به چالوس در باغی بردند که سپاه گرفته بود. ما شب در حال قدم زدن در آن‌جا بودیم که دیدیم دیوار بلندی آن طرف هست. گفتم این چیست؟ گفتند این زندان است. گفتم من دیگر نمی‌توانم اینجا بمانم. از آنجا بیرون امدم. با دیدن زندان حالت غم به من دست می‌دهد و چون خودم قبلاً‌زندان کشیدم، می‌دانم چقدر سخت است

وقتی‌ رفسنجانی‌ اعتراف می‌کند که از اوایل انقلاب زندانها مملو از زنان و مردان ایرانی‌ بوده، و ایشان از زندان خوششان نمی‌‌آمده، و حالت غم به ایشان دست میداده!! و خواهان دور شدن از زندان میشده اند، که خاطر مبارکششان آزرده نشود!

طراح اصلی‌ ولایت فقیه، ۸ سال ریاستِ جمهوری، ۳۳ سال غارت و دزدی و انسان کشی، قتلهای زنجیره‌ای، هزاران هزار اعدام! آنقدر این آقا پرو تشریف دارند که تا مدتی‌ دیگر خواستار میشوند که مردم ایران، از این عالیجناب و رهبر بزرگش پوزش هم بطلبند!!!وقاحت تا کجا!؟

یکی‌ از اصلی‌‌ترین مهره‌های رژیم جهل و استبداد، یک روضه خوان دو قرانی! یک روباه حرفه‌ای، می‌گوید از زندان خوشش نمیامده!!


۱ نظر:

  1. ba salam bh nazar man ishan rast migan kh az didn zendan deleshoon migirh pas bekhaterh hamin bod kh zendaniyan ra edam mikardan ya bedon ferestadaneshon dar zendaqn to khonashoon dastor ghatleshoon ra midadan taze motewageh shoodam baba bandh khoda rast gofteh az karnamash malomh moafagh bashid

    پاسخحذف