۱۳۹۰ اردیبهشت ۳۰, جمعه

منتظری، زندانی خاتمی، زندان بان

برای مشاهده بهتر روی عکس کلیک کنید

آیت‌الله منتظری هم در دورهٔ سلطنت پهلوی زندانی شد و هم در دورهٔ سلطنت خمینی. او ولیعهد خمینی بود ولی‌ بخاطر احترام به حقوق انسانی‌، و دفاع از زندانیان سیاسی، دست از مقام جانشینی، کشید و تا آخر مرگ در حبس خانگی ماند، آنهائی که از این وسط باز خاتمی دفاع میکنند خوب توجه بکنند

۹ نظر:

 1. هنوز به بلوغی نرسیدیم تا بفهمیم خاتمی تا چه حدی به منتظری نزدیک بود و برای ایرانمون چقدر وجودش نعمته

  پاسخحذف
 2. وقاحت شما حد و مرزی نداره. از کوچکترین حرفی بزرگترین تبلیغات رو برای به لجن کشیدن یک انسان میکنید. به خدا به خدا به خدا خامنه ای هم از سر این ملت زیاد است. ننگ بر ادمهای ترسویی که جز غر زدن و موج سواری کاری بلد نیستند

  پاسخحذف
 3. تا دیروز هم به منتظری فحش میدادین که تئورسین ولایت فقیه بود. واقعا که.

  پاسخحذف
 4. برای ویژن شما دعا میکنم. بدگویی و بدبینی و بدگمانی و آیه یأس خوندن یک بیماری است. من تعصبی روی خاتمی ندارم و معتقدم اشتباهات سرنوشت سازی داشته اما امروز این بدگویی ها جز تفرقه و شعارهای تهی دادن چیزی برای ما نخواهد داشت.
  هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد

  پاسخحذف
 5. چه دروغا. دروغ كه شاخ و دم نداره. بگو خاتمي براي من عزيزه حالا هر دروغي دوست داري بگو. چه اهميتي داره؟

  پاسخحذف
 6. تو ایتالیا بودن و ادعای فعالیت سیاسی کردن که هنر نیست. همون خاتمی که میگین اینجوریه و اونجوری حداقلش تو ایران بارها با حکومت مخالفت کرده. بعدم به قول دوستمون چرا باید تو این شرایط حساس بیش از همه به اون گیر بدین. آقایون مبارز پرمدعایی که ادعاتون گوش فلک رو کر کرده، اینقدر که به سران چنبش یا اصلاحات بند کردین به خود خامنه ای گیر دادین؟ الان 4 ماهه موسوی و کروبی تو جبسن. مدعیان آزادی، شماهایی که تا موسوی حرف میزد قبل از کیهان بهش میپریدین کدوم بیست نفر رو آوردین تو خیابون. خاتمی هم باید دیگه حرف نزنه تا آقایون مبارز ایشالله بیان تو میدون. میخوام بگم از سیاست، فقط هوچیگری شو یاد گرفتین نه استراتژی نه اخلاق نه شجاعتش رو.

  پاسخحذف
 7. خاتمی همچنان ماله در دست مشغول فعالیت است و هدفی جز ماندگاری نظام بهر کیفیتی و فقط با ظاهر و اسم اسلام ندارد

  پاسخحذف
 8. با عوض شدن سنگ آسیاب کار آسیاب عوض نمی شود. اگر رفسنجانی برود، خاتمی هست. اگر خاتمی برود، احمدی نژاد هست و این داستان مکرر تا زمانی که "ما" بفهمد تکرار شدنی است.

  پاسخحذف
 9. ما ایرانیها سالهاست که سر کاریم!!

  پاسخحذف